SIA „EdoNETs”
Maskavas iela 215,
Rīga, LV-1003
29207480, 29484864
info@edonet.lv
www.edonet.lv
   
 
   
 
SIA „EdoNETs”
Slokas iela 24,
Jūrmala, LV-2015, Latvija
Reģ. Nr.: 40003515708
Reģistrācijas datums: 27.10.2000.
A/S “SEB Banka”
Bankas kods: UNLALV2X
Konts: LV47 UNLA
0002 0554 6982 6
   
 
   
 
 
 


Datoru remonts

Viens no galvenajiem mūsu firmas darbības virzieniem ir servisa pakalpojumi. Mums ir ilga un veiksmīga pieredze datortehnikas un programmnodrošinājuma uzstādīšanas un apkalpošanas jomās. Mēs piedāvājam ne tikai standarta pakalpojumus, bet arī sarežģīto projektu izstrādi, realizāciju un apkalpošanu. Strādājot ar klientiem, mēs cenšamies ievērot visas konkrētas situācijas īpatnības gatava projekta realizācijā. Katram klientam ir garantēta individuāla pieeja, lai atrisinātu noteikto uzdevumu ātrāk, ērtāk un efektīvāk. Jūsu rīcībā ir mūsu servisa kvalificēti speciālisti, kas sniegs konsultāciju par Jūs interesējošiem tehniskajiem jautājumiem un uzklausīs Jūsu vēlmes.


Speciālista izsaukumi

Mūsu speciālisti izbrauc pie klientiem uz birojiem un mājām Rīgā un Latvijas robežās. Ja ir nepieciešams, mēs nogādāsim datoru uz mūsu servisu un atpakaļ.

Ja Jums radušies jautājumi vai nepieciešama kvalificēta speciālista konsultācija, mūsu speciālisti būs priecīgi palīdzēt jums. Kādu datoru izvēlēties, vai videokarti, ko vēlaties iegādāties, kas derēs Jūsu datoram, kādu antivīrusu programmu uzstādīt, kas labāk – AMD vai Intel – uz šiem un daudz citiem Jums interesējošiem jautājumiem atbildēs mūsu kompānijas speciālisti.

Mūsu firma nodarbojas ne tikai ar datortehnikas pārdošanu, bet arī ar tās apsekošanu. Mēs praktizējām līguma slēgšanu uzņēmumu apkalpošanai un sagādei, kā arī veicam datoru apkalpošanas servisu fiziskām personām.

Ja jūs esat iegādājušies jaunu datoru vai pirkuši pie mums datortehnikas piederumus, tad mūsu speciālists var palīdzēt jums šo datoru pieslēgt vai uzstādīt komplektējošas daļas. Ja ar jūsu datoru ir notikuši kādas problēmas, tad mūsu speciālisti būs priecīgi jums palīdzēt tās atrisināt. Jums tikai jāuzzvana mūsu kompānijas servisā pa tālruņa numuru 67289037 un jāizstāsta problēmas būtību. Mēs noteikti jums palīdzēsim.

Servisa pakalpojumu izmaksas ir atkarīgi no problēmas sarežģītības, tāpēc katrā konkrētā situācijā tās tiek aprēķinātas individuāli, bet saskaņā ar mūsu kompānijas сenu lapu.

Jūs varat sazināties ar mūsu servisu pa tālruni, e-pastu vai Skype.

Ja ir steidzamā vajadzība iegādāties preces vai risināt kaut kādus jautājumus laikā, kas nesakrīt ar mūsu darbalaiku, to ir iespējams izdarīt, zvaniet pa tālruņi datorspeciālista izsaukumiem.


Datu atjaunošana

Mūsu kompānijas speciālisti veic vairāk kā 300 failu tipu atjaunošanu, tai skaitā dokumentu, mūzikas, video un balss failus. Veicam datu labošanu Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows, Windows Server, Word, Excel, Access Database, Power Point, kā arī jebkuros ZIP failos. Dati var tikt atjaunoti uz datora cietajiem diskiem, servera raid masīviem, ārējām datu uzglabāšanas iekārtām (USB, FireWire), kā arī uz CompactFlash, SmartMedia, Flash memory, Memory sticks un t.t. Ir iespējama steidzama datu atjaunošana: 1-3 dienu laikā ar piemaksu līdz 100% no kopējas darba summas. Atjaunotie dati tiek atdoti klientam CD/DVD/HDD iekārtās (pēc klienta vēlēšanās). Bojātie datu nesēji, no kuriem tika atjaunoti dati, atpakaļ netiek atdoti.

Mūsu kompānijas pakalpojumi cietajiem diskiem:
Cieto disku diagnostika un remonts;
Diagnostika par bojājuma raksturu un datu atjaunošanas iespējām;
Steidzamā diagnostika par bojājuma raksturu un datu atjaunošanas iespējām (1-4 stundu laikā);
Veicam informācijas kopēšanu 1:1 bez tālākas tās loģiskās atjaunošanas, no salabotās particijas uz citu nesēju - diska kontroliera elektronikas bojājuma gadījumā un BAD-bloku esamības;
Veicam informācijas kopēšanu no bojāta cietā diska (1:1 bez tālākas tās loģiskās atjaunošanas);
Cietā diska darbaspējas atjaunošana, ja ir sabojāta diska ražotāja dienesta informācija;
Paroles noņemšana no nesēja bez tālākas datu kopēšanas un loģiskās atjaunošanas;
Informācijas atjaunošana no RAID (0, 5 un citi);
Loģisko struktūru atjaunošana, ja virsmai nav mehānisko bojājumu (Bad Block), uz FAT un NTFS.


Uzņēmumu apkalpošana

Piedāvājam uzņēmumiem noslēgt līgumu par datortehnikas apkalpošanu. Par noteikto abonēšanas maksu mūsu speciālisti veiks jūsu datortehnikas profilaktisko apkopi un remontu.

Datortehnikas apkalpes līgumā ietvaros veicam regulāru ikmēneša profilaksi datoriem (ar profilaksi saprotams ikmēneša datora apkope un pārbaude vai viss ir normas robežās). Profilaksi mūsu speciālists veic vismaz reizi mēnesī vai reizi nedēļā neatkarīgi no apstākļiem. Piegādājām klientiem datortehnikas izejmateriālus, printeriem kārtridžus vai tonerus, atkarībā no printera modeļa. Sastādām pilnu informāciju par datortehniku un tās stāvokli. Veicām datorprogrammu auditu. Kā arī dažāda veida ikdienas palīdzības darbus gan telefoniski, gan braucot pie klienta. Ja klientam ir noslēgts kāds papildus līgums ar kādu citu kompāniju par kādu noteiktu sfēru, piemēram, Interneta piegāde, tad arī šos jautājumus risina mūsu speciālists, ja klients sniedz nepieciešamo informāciju par noslēgtajiem līgumiem.

Datortehnikas apkalpošanas līguma galvenais mērķis ir atbrīvot jūsu darbiniekus no problēmām, kas rodas ikdienas darbā ar datoru, ļaujot saviem darbiniekiem pilnīgi nodoties savu pienākumu pildīšanai un izmantot savu potenciālu tieši tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams.

Galvenās līguma par datortehnikas apkalpošanu priekšrocības:
Produktivitāte. Katrs pilda savus tiešos profesionālos darba pienākumus;
Laika ekonomija. Savlaicīga kļūdu atklāšana, samazina iespējamo problēmu negatīvo ietekmi uz uzņēmuma darbību nākotnē. Kļūdas atklāšana ir pirmais solis problēmu risināšanai;
Izmaksu samazināšana. Nav nepieciešams sistēmas administrators, jo laba speciālista izmaksas darba tirgū ir samērā augstas, bet ne vienmēr viens cilvēks spēj būt kompetents visos jautājumos;
Informācija par jauninājumiem datortehnikas tirgū, kas pagaidām ir vismainīgākais no tirgiem; par Jums piemērotāko datortehniku, izejot no tirgus piedāvājuma, jūsu vajadzībām un rīcībā esošajiem brīvajiem naudas līdzekļiem;
Savlaicīga izejmateriālu piegāde. Mūsu speciālisti sastāda izejmateriālu izlietojuma plānu un piegādā tos pirms tie ir izbeigušies.

Uzņēmumam piedāvājam komplekso sadarbību, kurā ietilpst ne tikai datortehnikas apkalpošana, bet arī nepieciešamas konsultācijas un apmācība.


Cenas

Datorspeciālista izsaukumi:
Rīgā 35.00 EUR/stundā
Ārpus Rīgas 35.00 EUR/stundā + 17.50 EUR par katriem nobrauktiem 50 km turp un atpakaļ
Nakts un brīvdienu tarifs ar piemaksu 50% no kopējas darbu summas

Datortehnikas uzstādīšana:
Datora uzstādīšana (bez programmu un draiveru instalācijas) 5.00 EUR/gab.
Servera uzstādīšana (bez programmu un draiveru instalācijas) 25.00 EUR/gab.
Printera uzstādīšana tai skaitā draiveru 5.00 EUR/gab.
UPS uzstādīšana tai skaitā programmu 3.00 EUR/gab.
Iekārtu draiveru instalācija 5.00 EUR/gab.
Dažādu perifērijas iekārtu uzstādīšana tai skaitā draiveru 5.00 EUR/gab.
Datora modernizācija un remonts 35.00 EUR/stundā

Datortehnikas diagnostika:
Datora vai sastāvdaļas defekta noteikšana 15.00 EUR/gab.
Printera diagnostika 10.00 EUR/gab.
Datora «slēptā» defekta noteikšana 30.00 EUR/gab.

Programmatūras uzstādīšana:
Windows Vista, Windows XP, Windows 7, 8, 10 uzstādīšana 15.00 EUR/gab.
Windows, Linux servera uzstādīšana 300.00 EUR/gab.
Office uzstādīšana 5.00 EUR/gab.
Grafiskās apstrādes programmas uzstādīšana 5.00 EUR/gab.
Autocad uzstādīšana 5.00 EUR/gab.
Antivīrusu programmatūras uzstādīšana 5.00 EUR/gab.
Latviskotāja programmas uzstādīšana 5.00 EUR/gab.
Citas programmatūras uzstādīšana 35.00 EUR/stundā
Pilnas programmatūras paketes uzstādīšana (Windows, jauninājumi, Office, latviskotājs, antivīruss, utilītas un t.t.) 40.00 EUR/gab.

Datortehnikas un perifērijas ierīču profilakse:
Datora profilakse (optimizācija, «tīrīšana», jauninājumi un t.t) 35.00 EUR/stundā
Vīrusu neitralizācija 35.00 EUR/stundā

Sastāvdaļu remonts:
Mātesplates remonts no 5.00 EUR/gab.
Monitoru remonts no 15.00 EUR/gab.
Citu iekārtu remonts 30.00 EUR/gab.

Dažādi:
Datu atjaunošana no 35.00 EUR/stundā
Konsultācija, apmācība 20.00 EUR/stundā
Datortīkla (arī bezvadu) projektēšana, uzstādīšana, konfigurēšana no 30.00 EUR/gab.

Cenas EUR.

 
 
   
 
   
IT konsultācijas
un pasūtījumi


Chat with me
 
 

 
 

Grāmatvedības konsultācijas

Chat with me

 
 

 
 
 
 
 
   
 
   
 
09:00 - 17:00
 
   
 
     
Copyright © SIA "EdoNETs"  2000-2020